İngiltere'de Şirket Kuruluşu, Şirket Evrakları, Şirket Online Yetki Kodu, UTR

İngiltere'de Şirket Kuruluşu

İngiltere'de Şirket Kuruluşu, Londra Şirket Adresi, Sınırsız Posta Tarama Yönlendirme, UTR Aktivasyonu, Government Gateway Hesabı, Companies House Hesabı, Banka Hesabı Açılışı, İngiltere EORI Numarası gibi İngiltere'de şirket kuruluşu ve ithalata/ihracat işlemleri için gerekli EORI numarası bu hizmet kapsamındandır.

Amazon Avrupa Satıcı Hesabı Açılışı

Avrupa'da profesyonel satıcı hesabınızı sizin adınıza İngiltere'de kurulacak şirketiniz ile açıyoruz.

Amazon Avrupa profesyonel satıcı hesabıyla Amazon Avrupa ülkelerinde (İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya ve diğer ülkeler) ürün listeyebilir, tüm dünyaya satış yapabilirsiniz.

Amazon Avrupa'da satıcı hesabı açmak için neye ihtiyacım var?

İngiltere'de kurulu bir şirket ve bir banka hesabınızın olması yeterli. Yurt dışında şirket kurmak her ne kadar mecbur olmasa da Amazon'da satışa ilk defa başlayacaksanız İngiltere'de şirket kurmanın ve satışlarınızı bu şirketiniz ile yapmanın birçok avantajı bulunuyor.

Eğer Birleşik Krallık'ta bir şirket kurmak isterseniz, bu hizmet paketimiz şirket kuruluşunu içermektedir.

Şirket Kurulumu Hizmeti veriyor musunuz?

Amazon'dan ödeme almak için banka hesabı açılışı hizmeti veriyor musunuz?

Amazon banka hesabı için farklı bankalarla çalışabilirsiniz. Amazon'dan ödeme alabileceğiniz WISE hesap açılışı bu hizmet paketinde yer almaktadır.

Şahıslara Amazon Satıcı Hesabı Açıyor musunuz?

Amazon'da satıcı olmak isteyenlerin başarılı, sürdürülebilir ve karlı bir satıcı olabilmeleri için şahıs hesabı yerine şirket hesabı ile başlamalarını tavsiye ediyoruz. Bu sebeple şahıslar için hesap açılışı yapmıyoruz. İngiltere'de şirket kuruluşu hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.

Satıcı Hesabı Açılışını Garanti Ediyor musunuz?

Amazon farklı sebeplerle satıcı hesabınızı açmayabilir. Bu sebepler arasında "sizin daha önce kapanmış veya açılış sürecinde olup açılamamış hesabınız olması", "adres ve kimlik bilgilerinizin yanlış olması" da olabilir. Bu gibi durumlarda Amazon bir gerekçe belirtmeden hesabı açmayacaktır. Sizden talep edeceğimiz belgeleri eksiksiz olarak sunarsanız ve daha önce kapanmış veya reddeilmiş bir hesabız yoksa satıcı hesabınızı sorunsuz bir şekilde açıyoruz.

Amazon Satıcı Hesabımı Ne Sürede Açıyorsunuz?

Sizden istediğimiz bilgileri ve belgeleri hazır etmeniz sonrası hesap açılışı için başvurunuz yapılacaktır. Eğer evraklarınızda eksik veya sorun yok ise 5 gün içerisinde satıcı hesabınız satışa hazır hale gelecektir. Başvuru yapıldıktan sonra onay sürecinde uzama olursa bu tamamen Amazon'dan kaynaklı olacaktır. Amazon satıcı hesabınızın açılma süresi bilgi ve belge eksikliği gibi sebeplerle uzasa dahi, satıcı hesabınız açılıncaya kadar tüm süreci takip ediyoruz.

Amazon'da satıcı hesabı açmak ücretli mi?

Amazon İngiltere'de (amazon.co.uk) aylık KDV dahil £30 ödeyerek profesyonel bir satıcı hesabı açabilirsiniz. Almanya'da bu ücret 39 EURO'dur. Amazon Avrupa'da açacağınız satıcı hesabı ile tüm Avrupa'da satış yapabilirsiniz. Amazon Amerika'da satıcı hesabı ücreti için aylık ödemeniz gereken ücret $39.99'dir.

Amazon Satıcı Hesabını Kendim Açabilir miyim?

Satıcı hesabınızı kendiniz de açabilirsiniz. Ancak; gireceğiniz yanlış bir bilgi veya eksik/yanlış bir belge hesabınızın açılmasını geciktirebilir veya hesabınız bir daha aynı şirket üzerinden açılamayacak şekilde askıya alınabilir. Her ne kadar Amazon satıcı hesabı için açılması için yapılması gerekenler ve gerekli belgeler net olarak belli olsa bile, hem Türkiye'de hem de Dünya'da her gün yüzlerce başvuru Amazon tarafından reddedilmektedir. İngiltere Londra merkezli ve tecrübeli bir danışmanlık şirketi olarak satıcı hesabınızı sorunsuz ve hızlı bir şekilde açacak şekilde başvuru sürecini yürüteceğiz. Sağlıklı bir şekilde açılacak Amazon satıcı hesabı sayesinde ileride yaşayacağınız performans kayıplarını ve sorunları engelleyeceğiz.

Amazon'dan gelecek ödemeleri hangi banka hesabına alacağım?

Amazon, satış gelirlerinizi ödemek için elektronik havale kullanır. Ödeme alabilmeniz için, satıcı hesabınızda Amazon'un ödeme yapabileceği bir banka hesabı belirtilmesi gerekir. Amazon ödemelerinizi bir kredi kartına veya PayPal gibi çevrimiçi bir ödeme sistemine yapmamaktadır. Bu sebeple Amazon'dan ödeme alabileceğiniz Amazon'un onayladığı bir banka hesabına sahip olmanız gerekir.

Satıcı hesabınızla ilişkili bir işletme adresine sahip olmanız, Banka hesabınızın Amazon Döviz Kuru Çevirici tarafından desteklenen bir ülkede olması, Banka hesap bilgileriniz güncel olması, Birden fazla Amazon Avrupa pazaryerinde satış yapıyorsanız her pazaryeri için ayrı bir banka hesabı tanımlamanız gibi gereksinimleri karşılamanız gerekir.

Amazon'dan ödeme alabilmeniz için Amazon'un onayladığı bankalarda hesap sahibi olmanız gerekir. Wise,Payoneer ve Amazon Seller Wallet ile Amazon ABD, Amazon İngiltere, Amazon Almanya ve tüm ülkeler için USD, GBP, EURO para biriminde banka hesabı açılışı konusunda destek vereceğiz.